Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Nisan ayında yapılan çalışmalar sonucunda vücut izlerinden 7 hırsızlık, 2 narkotik suçlar, 2 mala zarar verme, 1 ölümlü trafik kazası, 1 işyerinde ızrar konusu ve 1 ateşli silahla tehdit ateş etme konusu olmak üzere toplamda 15 olayı aydınlattı. Ayrıca, 19 şüpheli şahıs tespit edildi ve 8 kişi parmak izleri sayesinde kimlik sahtekarlığı suçundan yakalandı.